İlimizde 20 yıldır eğitim veren Özel Yalova Koleji, geleneksel yılsonu gecesi ve 17. mezuniyet töreninde veli ve öğrencileriyle bir araya geldi. Okulun bahçesinde düzenlenen programa Yalova Koleji Kurucusu Ali Çankaya, Orta Okul Müdürü Emre Ateş, Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Şenduran, okul öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı.
İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda konuşan Kurucu Ali Çankaya, “Okulumuz verdiği eğitim ve sosyal faaliyetleriyle Yalova’da özel okullar arasında isminden söz etmeye devam ettirecektir. Öğrencilerimizin akademik başarıları bizleri oldukça mutlu ediyor. Çocuklarımız geleceğe bırakacağımız en büyük mirasımız ve yetişmiş insanlardır. Onların başarılarının aldıkları değerler eğitimi ile taçlanması için uğraşıyoruz. Mezun olan öğrencilerimize de öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.
Gecede anasınıfından başlayarak 8. Sınıfa kadar tüm yaşlarda gösteriler sergilendi. Gecede Kolej bünyesinde bulunan kreş ve anasınıfı öğrencilerin gösterileri büyük beğeni kazandı. Ayrıca Özel Okullar Arası Antalya’da yapılan Bilim Olimpiyatlarında Türkiye 1.ve 2.si olan öğrenciler; Küçükler ve Yıldızlar kategorisinde derece alan Kolej Basketbol Oyuncuları ve sınıf birincileri ödüllendirildi. Gece son sınıfların kep töreni ve pasta kesimi sonlandırıldı.

[gdl_gallery title=”mezuniyet-2014″ width=”IMAGE_SRC” height=”IMAGE_HEIGHT” ]